X
سیاه دانه ، طریقه مصرف سیاه دانه
سیاه دانه ، طریقه مصرف سیاه دانه
در این مطلب طریقه مصرف سیاه دانه و سیاه دانه ، طریقه مصرف سیاه دانه گرداوری شد طریقه مصرف  و خواص سیاه دانهروزانه می توان 1 تا 2 گرم از دانه سیاه دانه به ص

سیاه دانه ، طریقه مصرف سیاه دانه

1396/1/1 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : sibesalamatii


در این مطلب طریقه مصرف سیاه دانه و سیاه دانه ، طریقه مصرف سیاه دانه گرداوری شد

سیاه دانه ، طریقه مصرف سیاه دانه

 

طریقه مصرف  و خواص سیاه دانه

روزانه می توان 1 تا 2 گرم از دانه سیاه دانه به صورت له شده یا چای و یا موارد دیگر استفاده نمود.

 

  • املت يوناني با سياه دانه بخوريد

يکي از روش هايي که به کمک آن مي توانيد مصرف سياه دانه را به برنامه غذايي روزانه تان اضافه کنيد تهيه املت يوناني با سياه دانه است. براي تهيه اين املت که مي توانيد در وعده صبحانه آن را ميل کنيد به ? عدد تخم مرغ، يک عدد گوجه فرنگي، کمي پنير سفيد فتا، يک حبه سير، ? قاشق سياه دانه و اندکي فلفل نياز داريد. براي تهيه اين املت کافي است به اندازه نصف قاشق غذاخوري روغن زيتون در تابه بريزيد و گوجه خرد شده و سير را در آن تفت دهيد. سپس تخم مرغ را به آن اضافه کنيد و در آخرين مرحله پخت پنير رنده شده فتا، فلفل و سياه دانه را روي تخم مرغ بريزيد. به اين ترتيب به سادگي مي توانيد سياه دانه را به برنامه غذايي روزانه تان اضافه کنيد و از خواص درماني و تسکين دهنده آن بهره ببريد.

 

  • پنير با چاشني سياه دانه بخوريد

يکي ديگر از روش هايي که مي توانيد به کمک آن گیاه سياه دانه را به سبد غذايي خانواده اضافه کنيد استفاده از پودر تخم سياه دانه با پنير در وعده صبحانه يا ميان وعده عصر است. مي توانيد با پودر کردن تخم سياه دانه و پاشيدن آن روي پنيري که تصميم داريد ميل کنيد يک پنير با چاشني سياه دانه در منزل تهيه و از آن براي بهره بردن از خواص سياه دانه استفاده کنيد.

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ